یکی از مشکلات عمده‌ای که پدران و مادران درباره کودکان خود دارند مشکل نخوابیدن، بد خوابی، بی خوابی و خواب زدگی کودکان می‌باشد که در اکثر مواقع با آن روبرو هستند و این مورد درباره همه کودکان صدق می‌کند.

اکثر این موارد دقیقاً  مواقعی به وجود می‌آید که شما نیاز به استراحت یا رسیدن به کارهای شخصی و یا منزل خود را دارید و امیدوارید که کودک شما بخوابد ولی او قصد خوابیدن ندارد درنتیجه شما دست به هر کاری می‌زنید تا کودک شما بخوابد.

این روندی است که اکثر خانواده‌ها با آن روبرو هستند و شمارا مجبور می‌کند که به هر اقدامی دست بزنید:

– کودک را داخل ملحفه گذاشته و آن را تاب دهید
– بروی پا قرار داده و تاب دهید
– در آغوش گرفته و راه بروید تا خوابش ببرد
و…….

ما این نیاز را یافتیم و بعد از  تحقیق و بررسی تخت تاب را تولید کردیم و آن را در اختیار خانواده‌ها قراردادیم تا با استفاده از آن مشکل آن‌ها برای همیشه حل شود تا بتوانند به‌وسیله تخت تاب، کودکان خود را به‌راحتی بخوابانند و به آسایش و راحتی برسند.

تخت تاب از یک تخت که با چهار طناب به یک میله بارفیکس وصل شده است تشکیل‌شده و  وقتی کودک در آن قرار می‌گیرد با تاب خوردن به‌راحتی می‌خوابد و شما دیگر نیازی به استفاده از موارد بالا را ندارید.

تخت تاب هم وسیله ای برای بازی و هم برای خواب کودک است و هر کودکی در آن قرار می‌گیرد در حین بازی نمیتواند در برابر خوابیدن مقاومت کند و به خوابی راحت می‌رود.

پدر و مادر گرامی:

مشکل خواب کودکان مثل بی خوابی و بد خوابی به علت این است که کودکان از رفتن به رختخواب خوششان نمی‌آید ودوست دارند در برابر خوابیدن مقاومت کنند.

تخت تاب وسیله‌ای هست که باعث می‌شود کودکان در مقابل خوابیدن مقاومت نکرده و با قرار گرفتن در آن با میل خود به خوابی راحت و آسوده بروند.

تخت تاب

بد خوابیبی خوابیتخت تاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button