تخت تاب


سلام پدر و مادر گرامی

آیا علت اصلی هدایت شما به سایت نی نی امروزی نیاز داشتن به یکی از موارد زیر هست ؟

۱.نوزاد یا کودک شما برای خوابیدن مشکل دارد و شما برا ی خوابیدن او حسابی کلافه شده اید

۲.نوزاد یا کودک شما شبها به راحتی به خواب نمی رود و شما مجبور هستید برای خوابیدن نوزاد او را بغل کرده و راه بروید تا بخواب برود.

۳. نوزاد و یا کودک شما بعضی مواقع که بیمار می شود با گریه کردن مداوم و بغل شدن مداوم شما را خسته کرده و راحت استراحت نمی کند و اجازه نمی دهد شما هم به امورات خود رسید گی کنید .

۴.کودک شما بازی گوش است و همیشه در نهایت سرحالی بسر میرود و میخواهد کسی با او بازی کند و اجازه استراحت و خوابیدن به پدر و مادر خود نمی دهد.

۵.نوزاد و یا کودک شما برنامه خواب منظمی ندارد و شبها که شما قصد خوابیدن دارید او قصد نخوابیدن و بیداری شبانه را دارد و دچار بی خوابی می‌شود.

۶.کودک شما برای بازی نیاز به وسیله ای برای بازی کردن دارد .

۷.شما می خواهید وسیله ای خریداری کنید که از نظر اقتصادی به صرفه بوده و با یک وسیله کار چند وسیله دیگر را انجام دهد مثل تاب شرتی ، تاب معمولی، گهواره

۸.یا کودک شما مشکل نخوردن غذا را دارد و شما با قرار دادن کودک خود داخل تخت تاب با بازی کردن به او غذا بدهید .

۹. و….

تخت تاب : خواب کودک آرامش مادر

وسیله ای است که می تواند فرزند شما را در مدت کوتاهی به خوابی لذت بخش برده و باعث راحتر خوابیدن کودک شما می شود و همچنین وسیله ای دوست داشتنی برای تفریح و بازی کودک شما می باشد.

تا کنون تمام مادرانی که از تخت تاب استفاده کرده اند از آن راضی بوده و آن را به همه مادران سفارش می کنند و آن را جزء لوازم اساسی و ضروری نوزاد و کودک می دانند.

تمام نوزادان و کودکان داخل پارک از تاب خوردن با تاب بازی بسیار لذت می برند و ما این لذت را در تخت تاب پیاده کرده ایم تا کودکان به جای نشستن در تخت تاب دراز کشیده و در حین تاب خوردن و احساس بازی کردن به خوابی راحت و توام با لذت بروند.

پدر و مادر گرامی برای خرید می توانید به قسمت بالای همین صفحه قسمت سربرگ رفته واز قسمت فروشکاه خریداری نمایید.
یا باشماره تلفن زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۳۶۸۸۷۳۸۳

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button